Zarządzanie kontem w aplikacjach DM Trackman, Petio i Travman

Instalacja aplikacji mobilnej

Aby zainstalować aplikację mobilną należy odnaleźć ją w sklepie z aplikacjami odpowiednim dla posiadanego smartfona. Można po prostu wyszukać ją po nazwie aplikacji, jak poniżej:

 • DM Trackman – aplikacja do śledzenia pojazdów
 • Datamatica Petio – aplikacja do śledzenia zwierząt
 • Travman – aplikacja do lokalizowania osób

  Rejestracja w aplikacji

  Ekran rejestracji zawiera e-mail, hasło oraz IMEI urządzenia. Jeżeli widoczny jest ekran logowania (brak pola dla numeru IMEI) należy przełączyć się na ekran rejestracji używając odnośnika poniżej pola z hasłem („Nie masz konta?” Zarejestruj się). Do rejestracji należy użyć poprawnego, istniejącego adresu e-mail. Na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, który należy kliknąć. Jeżeli nie widać na poczcie linka aktywacyjnego należy sprawdzić w folderze spamu.

  Logowanie do aplikacji

  Po zarejestrowaniu się należy zalogować się aplikacji. Gdyby otworzył się ekran rejestracji (widoczne pole na numer IMEI) należy przejść do ekranu logowania (link poniżej pola hasła – „Masz już konto? Zaloguj się”). Tam należy podać e-mail oraz hasło wybrane przy rejestracji.

  Zmiana hasła

  Zmiana hasła odbywa się poprzez aplikację dla komputerów osobistych obsługiwaną przez przeglądarkę internetową. Ta znajduje się na stronach:

 • https://gps.trackman.pl – lokalizacja pojazdów
 • https://gps.petio.eu – lokalizacja ludzi i zwierząt

  Proszę zalogować się tymi samymi danymi jak w aplikacji mobilnej. W aplikacji należy kliknąć przycisk “Konto” w prawym, górnym rogu ekranu, zmienić hasło a następnie kliknąć “Zapisz”.

  Resetowanie hasła

  Aby zresetować hasło wystarczy wprowadzić je w formatce logowania do odpowiedniej platformy internetowej (adresy w poprzednim punkcie), uzupełnić pole e-mail i kliknąć przycisk “Zresetuj hasło”. To spowoduje wysłanie na adres poczty elektronicznej instrukcji resetu hasła. W przypadku przypadkowego kliknięcia “Zresetuj hasło” można tę wiadomość zignorować, hasło nie zostanie zmienione dopóki wszystkie kroki z wiadomości email nie zostaną wykonane.

  Pomoc i wsparcie techniczne

  Pomoc można uzyskać poprzez formularze kontaktowe w zakładce „Pomoc” na stronach wymienionych poniżej:

 • http://trackman.pl – dla lokalizatorów dla pojazdów
 • https://petio.eu – dla lokalizatorów dla zwierząt
 • http://travman.eu – lokalizatory osób